Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 4624 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2019 11:37

15,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 22 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW F10 530D

📞049 888 028 ose 044 865 125

BMW 530D MOTOR 3.0DISEL

Full opcione Fellne M-Power 19 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per

km,Distronic Plus,Ulse te modelit M para dhe mbrapa ngrohje+ftofje dhe memorje, Keyless Go, Dyer hapje me senzor, plus bagazg me buton, Drita Big Xenon Efficient Dynamics , Rec CD Bluetooth Navigation me software te rrugeve Kosoves

Serviset e kryera cdo here me kohe perkthimi behet menjeher


Shpërndaje:

Veturat e fundit