Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 575 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 18:06

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura ne shitje Mercedes-benz C220

Shitet vetura Mercedes Benz c220.Vetura eshte ne gjendje te rregullt.Vetura ka regjistrim deri ne fund te muajit mars.Per me shum info
Tel:+38349446619

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit