Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2140 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/12/2019 20:06

7,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 258 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Wv golf 6

Wv golf 6 , 1.6 tdi
Regjistrimi i par ks, regjistrim edhe 8 muaj.
Senzora para dhe mrapa.
Timon multifunksional
Eshte ekstra e ruajtur brenda dhe jasht.
Hargjime shume te vogla
Servisin e madhe dhe normal i ka te kryera

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit