Vetura në shitje Jaguar X-Type

Kjo veture ka pasur 119 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 10:54:29

3,700 EUR

(Çmimi)


3,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003

JAGUAR X Type 2.5B
MODEL 2003
IREGJISTRUM RKS
NE GJENDJE SHUM TE MIR
KILOMETRAT TE GARATUME
NUK ESHT HIPOTEK
KLIMATRONIC
RADIO CD
ULSET ME NXEMJE
ULSET EXTRAAA LEKUR
4 XHAMAT ELEKTRONIC
DRITAT XENON
SENZOR PARKIMI
PULLAT TIMON

INFO NE 045613666--------049858656
viber+37745613666
KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00
SMS IMEL MOS DERGO

FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...
VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI
FSHATI STANOVC I EPERM

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Drita mjegulle

  •  Spoilerë

  •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit