Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 63 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2019 00:50

520 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 1990

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Opel Corsa 1.4i

Shitet Vetura Opel Corsa 1.4i 5 Shpejtsi Ne Gjendje Shum Te Mir E Gatshem Per Çdo Lloj Prove Vetura Posedon Servisin E Kryer Frenat E Reja Gomat E Reja Trapat E Ri Dmth E Kompletuar Vetura Ka Shpenzime Shum Te Vogla Per Me Shum Informata Te Hollesishme Na Kontaktoni Ne Numrin 044-684-324 Ose Viber +38344684324

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit