Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 299 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2019 08:51

11,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Golf VII (7) 1.6 TDI BlueMotion 2013 DOGAN + HOMOLOGIM

Volkswagen Golf VII (7) 1.6 TDI BlueMotion 2013 DOGAN + HOMOLOGIM

Ngjyra e zeze, ABS, CD, SD, Radio, Media, Phone, Dritaret elektrike, Aux, kompjuter bord, Kontrolli ne timon,
Sensorët e parkimit të përparme dhe të pasme, Tempomat, Kontrolli i Stabilitetit (ESP),
Mbyllje qendrore, Klime A/C, Perde ajri, Fronti airbags, dritat e mjegullës, perdet e pasme të ajrit,
pasqyrat elektrike me nxemje, airbag pasagjeri, Freni i dores Elektrik, Auto Hold, Nderruesi i shpejtesive (6 shpejtesi),
Veture e po sa ardhur nga jasht dhe eshte ne gjendje perfekte, DOGAN + HOMOLOGIM te PAGUARA.


Shpërndaje:

Veturat e fundit