Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 454 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:47:29

4,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 VCDi RKS Me Klime Gjendje PERFEKTE

Chevrolet Captiva 2.0 VCDi (turbo dizell) 110 kW 150 PS me 5 Shpejtesi.Viti 2007 i regjistruar RKS 4x4 Gjendje te mire teknike.

shpenzimet
7.6 l/100 km(kombinim)
8.8 l/100 km(qytet)
6.0 l/100 km(magjistrale)

posedon: 
-4x4 funksionale
-Klim AC funksionale 
-5 shpejtesi
-Pasqyret elektrike dhe i palohen
-Drita per mjegulle
-4 dritare elektrike
-Airbag
-Abs 
-ESP
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-Radio CD
-4 goma M+S te dimrit
-Mbyllje qendrore dhe alarm
-2 qelsa
-5 dyer
-Ngjyre metalike
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+3834988399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit