Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 20 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2019 15:00

9,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 3000 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes-Benz C 220

Shitet mercedes c220 automatik ne gjendje te rregullt Regjistrim deri ne nentor 2020

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit