Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 858 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2019 15:00

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 0 195 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Polo

Shitet polo 1.2TDI ne gjendje te rregullt PA DOGAN

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit