Vetura në shitje Dacia Sandero

Kjo veture ka pasur 248 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2019 15:00

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


4,100 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 188 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Dacia Sandero 1.2 Benzin 2014

Dacia Sandero
1.2 Benzin
Shpenzime mesatare 4.5/5.5l 100km
Klima Funksionale
Centrall
Bordkompjuter
Xhama me rrymë
Air Bag/Abs/Esp
Radio Cd/USB/Aux

Veture shume ekonomike
shpenzime minimale
shume e ruajtur dhe e mirembajtur
e servisuar komplet
Nuk ka nevoj per asnje investim

tel&viber / +38349180895

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  ESP

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit