Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 89 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 15:12

9,300 EUR

(Çmimi)


9,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 198 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2012 VW GOLF VI 2.0 TDI STYLE

2012 VW GOLF VI 2.0 TDI STYLE
MANUAL
QMIMI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM


Shpërndaje:

Veturat e fundit