Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 165 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/12/2019 11:33

8,800 EUR

(Çmimi)


8,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2011 VW GOLF VI 1.6 TDI

2011 VW GOLF VI 1.6 TDI
MANUAL
QMIMI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM
049 340444


Shpërndaje:

Veturat e fundit