Vetura në shitje Seat Leon

Kjo veture ka pasur 172 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/12/2019 19:42

6,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 48 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Seat Leon 2011

Seat Leon 1.2 TSI vit 2011. Dokumente te paguara dhe taksa deri Tetor 2020. Makina eshte ne gjendje shume te mire pothuajse e re me 48 mije km origjinal. Seati eshte perdorur nga vetem 1 person dhe eshte blere me 0 km. Te dhena: Kambio 6 marshe manuale. Airbeg per shoferin dhe pasagjeret. ABS plus sistem kontrolli terheqes.Siguresa elektrike. Timon hidraulik elektrimekanik.Timon i levizshem ne lartesi.Dyer me mbyllje qendrore me pult.Fenere te regjistrueshem. Dopjo fenere, filter pluhuri, disqe Celiku 6.5×16. Goma 205\ 55R16. Mbeshtetse koke MD amortizim tronditje.Xhama elektrik para.New radio CD /mp3 + AUX +6bokse.Airbag koke para dhe mbrapa .New klimatik kondicioner.Xhama te erresuar prodhim fabrike. Disqe aluminium+komanda ne Timon.Fenere mjegulle. Kompjuter bordi ,pilot automatic.USB+AUX.Pasqyra me ngrohje dhe rregullim elktrik.Fuqia 77/105. Ngjyra e bardhe. Benzin. Ka bere 47 mijë km. Cmimi 6200 euro i negociueshem.


Shpërndaje:

Veturat e fundit