Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 392 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:32:19

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 210 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 308 1.6 eHDI AUTOMATIK VITI 2012 ME DOGANE

Tel&viber:+383 044-701-321
PEUGEOT 308 1.6 eHDI AUTOMATIK
Viti i prodhimit:2012
Motorri:1.6 eHDI (dizel)
AUTOMATIK:6 shpejtesi
Tiptronik F1
Fuqia: 82kw-112ps
KM :210000
Klimatronik dy zonale
Navigacion
Tempomat
Komanda ne timon
Senzora parkingut para mbrapa
Senzore shiu
Komanda ne timon
Board kompjuter
Sistemin Start-Stop
Pasqyren ne senzore
Lleda
Liber servisi
Xhamat & Pasqyret me rryme
Abs / Esp / AirBag
Cd player mp3 Bluetooth Aux Usb Sd card
Goma te reja te veres me fellne
Goma te reja te dimrit me bandasha
Liber servisi
Vetura eshte e importuar nga Gjermania
Gjendje perfekte
- [ ] Me Dogane dhe Homologim


Shpërndaje:

Veturat e fundit