Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 146 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2019 16:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 177 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION HIGHLINE

OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon , ulset exlusive , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,kamera 360shkall,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , LANE ASSIST,side assist,front assist,ausparkassist , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit