Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 78 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 08:41

3,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 350 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen VW BORA 1.9 tDI 2002

Shes veturen vw bora 1.9 tdi 131ps viti 2002 eshte ne gjendje shume te mire shume e rujten si ne motor ashtu edhe ne karaseri hargjime minimale per me shume info ne tel. +38349474957

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit