Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 10:38

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 187 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ C220D AMG LINE

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT),KAMERA ,i touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,side assist, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit