Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 520 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 14:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 154 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q3 2.0 TDI quattro 3XS-LINE BLACK EDITION FACELIFT

OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon , ulset gjysem likur , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,dritat LED para dhe mbrapa , ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT),i hapur lart PANORAM,sistemin start stop,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light ,side assist, abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit