Vetura në shitje Jeep Cherokee

Kjo veture ka pasur 315 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2019 20:34

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2800 cm³ 98 750 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jeep cheroke 98mi km

Shitet nuk nderrohet : Jeep cherokee Limited
Viti prodhimit : 28,05,2010
Km : 98750
4x4 , (2WD , 4WD AUTO , 4WD LOW)
Automatik
Tempomat
Karrikat me nxemje
Senzora mbrapa
Pasqyret me ngrohje
Xhamat e pasem te erresuar fabrikisht
2.8 dizell
Xhamat elektronik para dhe mbas
Gomat e dimrit
Ulset lekure te zeze
Full opcione
Kerri sapo doganuar dhe regjistruar per her te par ne ks
Nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeher


Shpërndaje:

Veturat e fundit