Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 895 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 16:27

28,980 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 123 381 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen BMW 3L 320d M- Sportpaket

Shesim veturen BMW 3L 320d M- Sportpaket
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2017
KM: 123,381
Cmimi me dogan dhe TVSH: 28,980 EUR.
Kontakti: +383121014.


Shpërndaje:

Veturat e fundit