Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2226 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2020 19:20

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 189 000 KM

Golf 6 GTD 2.0 TDI 2011 AUTOMATIC DSG 170 PS FULL EKSTRA

GOLF 6 GTD 2.0 TDI AUTOMATIC DSG 125 KW 170 PS FULL EKSTRA NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE ME 189.000 TE KALUME TE GARANTUME ME LIBRA SERVISI I RUAJTUR SHUM SI MRENA ASHTU EDHE JASHT ESHTE PA DOGAN VETURA POSEDON:
✅KLIMA TRONIKE
✅KARRIKA ME NXEMJE
✅KARRIKA ORIGJINAL TE GTD
✅TIMON TE GTD
✅TIMON TE PRERË
✅TIMON ME KOMANDA DHE ME SHPEJTSI
✅TIMON MULTIFUNKSIONAL ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES
✅NAVIGACION,AUX IN,CD,BLUETOOTH,SD CARD
✅TAVANIN E ZI TE GTD
✅TEMPOMAT,BORD KOMPJUTER
✅SENZORA TE PARKINGUT PARA MRAPA
✅PILOT SENZORA D.M.TH SISTEMIN MU PARKU AUTOMATIKISHT
✅ 4x GJAMAT ELEKTRIK DHE TE ERRESUAR FABRIKISHT
✅PASQYRE ME NXEMJE KU EDHE PALOHEN AUTOMATIKISHT DHE ME RREGULLIME SIPAS DESHIRES
✅DRITAT LED PARA MRAPA DHE SENON BI SENON
✅SPOILERA TE GTD
✅FELLNE ME GOMA TE DIMRIT TE REJA
✅NGJYR TE MIR METALIKE BEZH
✅SENZORA TE SHIUT
✅KAMEREN PER MI LEXU SHENJAT E TRAFIKUT
✅ME NJE FJAL ESHTE FULL EKSTRA
☎️PER ME SHUM KONTAKTONI NE NUMRIN 044 830 315 DHE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit