Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 373 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/01/2020 11:42

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 2.0 Automatik E Sapo Doganuar

Të interesuarit rreth qmimit dhe mundësisë së ndrrimit kontaktoni☎️044 963 705
Audi A4 2.0 TDI Automatik 105 KW 143 PS
E Sapo Doganuar
Regjistrimi i pare ne Kosove
Viti i prodhimit 30/11/2009
Klimatronik
Ulse me nxemje
Tempomat
Bordcomputer color
Lleda Para
Lleda mrapa
Senon Big Senon
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
2 Qelsa
Fellne 17 coll
Liber servisi
Te sapo ndrruara rrypi dhembzore me garancion edhe per 80000 km e ardhshem
Hipotek nuk eshte
I gatshem per cfardo kontrolle ne servis te autorizuar


Shpërndaje:

Veturat e fundit