Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 624 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2020 20:43

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 212 000 KM

Shes veturen Golf 6 Plus

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje

Shpërndaje:

Veturat e fundit