Vetura në shitje Mercedes-Benz ML 350

Kjo veture ka pasur 908 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 09:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 58 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura në shitje Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

Prejardhja: Zvicër
Viti i prodhimit: 10:12:2014
Regjistrimi deri më 02.12.2020
Aksidente: JO
Automjeti posedon panoramë elektronike me hapje
Automjeti posedon xhamat e pasëm të errësuar nga prodhuesi
Automjeti është në top formë
Aksidente: Jo
Pronari: Privat
Ulëset me nxemje dhe ftohje
Ulëset e lëkurës me ngjyrë të zezë
Senzor parkimi përpara dhe përmas
Kamerë parkimi
Posedon hartën elektronike në ekran
Për më shumë informata kontaktoni në numrin 044-102 123


Shpërndaje:

Veturat e fundit