Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 165 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 09:18

26,360 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 55 486 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen Audi B8 A4 2.0 TDI Stonic

Shesim veturen Audi B8 A4 2.0 TDI Stonic
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2017
KM: 55486
Cmimi me dogan dhe TVSH: 26,360 EUR.
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit