Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 131 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 10:11

17,270 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 119 067 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shesim veturen Volkswagen GOLF 1.6 TDI DSG BMT

Shesim veturen Volkswagen GOLF 1.6 TDI DSG BMT
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2015
Cmimi me dogan dhe TVSH: 17,270
Kontakti: +38345121014


Shpërndaje:

Veturat e fundit