Vetura në shitje Volvo S90

Kjo veture ka pasur 1462 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/09/2020 14:57

31,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1969 cm³ 24 381 KM

Shesim veturen VOLVO S90 2.0 D3

Shesim veturen VOLVO S90 2.0 D3
Automatik, Diesel.
Viti i prodhimit: 2018
Cmimi me dogan dhe TVSH: 31,800 EUR
Kontakti: +38345121014

Shpërndaje:

Veturat e fundit