Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 687 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 20:31

9,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 266 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

A3 S-LINE

SHITET AUDI A3 SLINE 1.9TDI 2009
MANUAL 5 SHPEJTSI , NE GJENDJE TE RREGULLT
VIBER 38344342157

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit