Vetura në shitje Mercedes-Benz E 280

Kjo veture ka pasur 1001 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/01/2020 20:31

10,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
300 cm³ 262 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz

Shitet Vetura Mercedes-Benz E280 Cdi V6 Viti 2005 me liber Servisi Rexhistrimi Dyt Ne Ks Avantgarde Automatik-Tiptronik 7shpejtsi +R Navi Tmadh Nxemje Karrika Senzora Para Dhe Mbrapa Webasto Fellgat Me Goma Te Reja Amg Kerri Ka Servisin E Kryer Dhe Eshte Ne Gjendje Tip-Top


Shpërndaje:

Veturat e fundit