Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 819 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2020 11:51

9,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Tiguan -DSG - Automatik

🟧049 300 273 ose 044 865 125🟧 9.900Euro
_______________________________________________________

Shes Tiguan Viti 2009 Dizel 2.0 Tdi Automatik 4x4 Posedon : Kamer Parkimi,Park senzor,Klim tronik , Tempomat , Bordkompjuter me asist park ,Karrigat menxemje , Navi CD plus Changer 6CD
Xhama elektronik, Pasqyre elektronik,Goma te reja dimrore .Kilometrat me garancion me liber te servisit 230Mi📚, i ardhura nga gjermania i regjistruar RKS
Gjendja teknike perfekt dhe servis sapo te kryer rrypi dhamzor,pompa e ujit, Vai filtera me deshmi📑🔧

Posedon xhama te erret nga prodhuesi ne librez


Shpërndaje:

Veturat e fundit