Vetura në shitje Ford Fiesta

Kjo veture ka pasur 90 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/01/2020 13:56

5,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 22 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Fiesta

@Auto Salloni RAÇI
Shitet Ford Fiesta 1.6 Dizel
Viti i prodhimit 2011
Me dogan dhe homologim
Qmimi: 5.999 Euro
Tel:044777560,049677888


Shpërndaje:

Veturat e fundit