Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 1931 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/01/2020 16:28

8,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Durrës

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet BMW 530 XDrive

✔ Marka,Modeli :BMW 530
✔ Viti : 2008
✔ Kambjo : automat
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : shqipetare
✔ Km :250.000 km
✔ Ngjyra :e zeze
✔ Opsionet shtese :Xdrive look M,xhamat e zinj origjinal,4x4,sendilje me ngrohje dhe elektrike,start stop.
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :8500€
✔ Telefon +355692497771

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit