Vetura në shitje Volkswagen Beetle

Kjo veture ka pasur 559 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2020 20:14

2,000 EUR
2,100 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes VW New Beetle 11 muaj regjistrimm

Shitet volkswagen new beetle 11 muaj regjistrim ne gjendje perfekte pa nevoj per investim vetura posedon esp centrall abs klim kamera para prapa karrika dhe pasqyret me nxemje xhamat me rrym etj vlen te theksohet qe vetura nuk eshte ne hipotek dhe nuk ka denime perkthimi ose autorizimi i menjehershem viber +38643549296

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit