Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1963 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/01/2020 00:28

31,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 90 000 KM

Merceded Benz c220

Shitet Mercedes Benz C-class 220 9G tronic Amg line 2017 . Vetura posedon te gjitha pajisjet origjinale nga fabrika, dhe posedon te gjitha serviset e kryera me rregull me liber . Tani vetura ka 90 k/kilometra , esht ne super gjendje te mir me dy par goma te veres , dhe nga fabrika 4 season . Per me shum informacione na konatakto ne viber ose whatsapp.

Shpërndaje:

Veturat e fundit