Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 489 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:53:58

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 110 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Citroen C5 2012 Automatik Navi Senzora

I importuar dhe i zgjedhur per qef nga Franca, Pronari i pare dhe Regjistrimi i pare RKS.

Pershkrimi specifik i vetures :

-Citroen C5 1.6 EKO
-Viti 2012
-Automatik
-Pulla ne timon
-Liber Servisi
-Sistem Off Road
-Tempomat
-Klimatronik
-Pasqyret me rryme dhe nxemje
-Pasyqret mbyllen automatik kur mbyllet kerri
-Radio Mp3 Aux Bluetooth + Navigacion
-Drita te mjegulles
-Dritat ndihmese per kthesa
-4 gjamat me rryme
-Servisi i rregullt i kryer
-4 gomat e dimirit te reja
-4 Fellne te aluminit 16”
- Posedon dy qelsa
-Senzora parkingu (para dhe mbrapa)

Per me shum informata 045569090 ose viber +38345569090

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit