Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1344 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/05/2020 09:59

3,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Golf 4 1.9sdi 2000 extra i ruajtun


W Golf 4 1.9Sdi

Viti Prodhimit 2000

Vetura posedon ⬇️
Klimë
Abs
Air bag
Guma dimrit
2Qelsa

Vetura esht vozitur nga nje pronar ne Kosov qe 6 vite
Esht i mirmbajtur me t'gjitha serviset posedon Libren e servises me t'gjitha serviset
Vetura esht ne gjendje teper t'rregullt nuk ka nevoj per asnjë investim

Ndrrim nuk boj

Info 045-815-081
048-8151-081

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

Shpërndaje:

Veturat e fundit