Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 528 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 01:26:48

3,999 EUR
3,750 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 326 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat 1,9 TDI

Passat 131 ps
6 shejtsi
Tempomat climatronic pasqyret me nxemje hologenka ...etj
Posedo 2 qelsa liber re sevisit
4goma te reja dimerit+4 goma me fellne te veres
Vetura eshte ne emrin tim personal dhe ka rexhistrim deri me 05/08/2020
Rripin komplet setin e ndrrum Continental
Me ni fjal nuk ka nevoj as per ni cent investim
Vetur per merakli


Shpërndaje:

Veturat e fundit