Vetura në shitje Volkswagen Phaeton

Kjo veture ka pasur 446 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/02/2020 12:56

7,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen Phaeton

VW PHAETON 3.0D AUTOMATIK KARRIGAT ME NXEMJE DHE FTOHJE KARRIGA ME MASAZH SENOZORA PARA DHE MBRAPA SENZORA SHIU MUNDESI KONTROLLIMI KU TE DONI FULL OPTION

Siguria dhe komoditetiShpërndaje:

Veturat e fundit