Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1011 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2020 17:26

3,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 226 000 KM

Audi a3 8L

Shes Audi a3 8L
130 ps
Regjistrim deri ne dhjetor 2020

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit