Vetura në shitje Hyundai Atos

Kjo veture ka pasur 511 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/02/2020 19:23

1,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2002

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Durrës

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Hyundai Atos Benzin+Gaz OKAZION

Hyundai Atos, 999 cc, 2002, benzin+gaz me dokumenta te rregullta, manuale, 4 dyer, targa shqiptare, praktike dhe ekonomike, me sherbime mekanike te kryera rregullisht, gjendja shume e mire.
Cmimi: 1800€ i diskutueshem OKAZION

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit