Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 1011 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:25:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 132 651 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C4 1.6 HDI AUTOMATIK POSAARDHUR VITI 2011

Citroen C4 1.6 HDI ( Diesel ) AUTOMATIK - TIPTRONIK Viti 2011 Posaardhur PA DOGAN Vetura eshte ne gjendje shum te mir shum e pastert dhe e ruajtur Nje Pronar Nga Prodhimi Vetura eshte e Garantuara per Kilometra dhe Aksidente 132.xxx mije KM TE GARANTUARA Posedon : KlimaAutomatik Dy Zonale , Bordkompjuter Multifunksional , Lleda , Shpejtsi ne Timon F1 , Tempomat , Start Stop Eco System , Senzor Parkingu , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Xhamat Color Fabrikisht , Komanda ne Timon , ESP , ABS , Airbag , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . Pa Dogan. Per meshum TEL 046-112-738 c4 tag Citroen Citroën Plus Golf Audi Opel tag

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit