Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 636 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2020 01:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 196 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes Benz B 180 CDI 7G Automatik Sport Paket

Mercedes Benz B 180 CDI Avantgarde Sport Paket
Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion )
80 KW 109 PS Automatik Tiptronik 7G (Shpejtsi)
Viti Prodhimit .2010 Facelift
ABS – ESP – Airbag
Tempomat
Klimatronik 2 Zonale
Radio – CD – AUX
Telefon te Instaluar Fabrikisht
Ulset Lekur me Ngrohje
Senzora te parkingut para + mbrapa
Pasqyret Elektrike
Drita Xenon Rrobotike
4 Goma te Reja me Fellne te Aluminit 17 Col Origjinal te modelit Sport Paket
Eshte i posa ardhur nga Gjermanija, eshte ne gjendje shum te mir sikur te ket 100.000 KM
Eshte shum i paster Brenda dhe jasht siq shihet edhe ne Foto
196.000 Km te garantuara me liber te servisit + 2 Qelsa
Per me shum informata Kontakto
044158170
+38349599883 <<< Edhe VIBER
Kontakto 09:00 – 23:00

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit