Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 767 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/02/2020 21:14

8,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet vetura VW- Jetta 1.6 TDI

Shitet vetura e posa ardhur nga Zvicra, Jetta 1.6 TDI, viti 2011, Automatik DSG. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer, me kontrolle te kryer ne Zvicer me 09.2019, dhe posedon librin e servisit me fatura te servisit te kryer. Posedon klimatronik, senzora parkimi para dhe mbrapa, start-stop system, autohold, bravat e dyerve hapen me senzor posa ta afroni doren, ABS, SRS, etj. Vetura eshte e padoganuar.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit