Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 621 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/02/2020 18:45

10,500 EUR
10,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
220 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes

Vetura ka vetem nje pronar ne Kosov, ne gjendje perfekte, km i veta, ne vitin 2019 eshte e doganuar dhe ka vetem nje pronar,


Shpërndaje:

Veturat e fundit