Vetura në shitje Mercedes-Benz E 200

Kjo veture ka pasur 1191 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2020 20:29

22,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2148 cm³ 91 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

E class elegance Full Opsione 92.000km

* E 200 2.2 Elegance Full Opsion
* Viti :.10.2013
* 92.000 km originale me servisa me rregull ne Mercedes Benz ne Gjermani ne gjendje perfekte dhe shum i pastert.
* E sapo doganuar
* Modeli Elegance ( interiori dhe exteriori ,tavani i zi, fellne etj)
* Full Intelegent Light ( drita Intelegjente)
* Auto Stop (ndalet ne semafor)
* Park Assist ( vet parkohet)
* Automatic Dhe shpejtsi nvollan
* Navi , Bluetooth , USB
* Erresim i pasqyreve dhe palohen
* Fellne tmira me goma treja
* Led Interiori me 3 ngjyra
* Sensora
* Sensora shiu
* Karrika me nxemje
* Alarm (kur I afrohet vetures afer gjat vozitjes) *
* Tempomat


Shpërndaje:

Veturat e fundit