Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1004 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 12:13

7,800 EUR
7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf VI 2010

Shitet Golf 6

- Viti 2010 (05.07.2010)
- Motorri 1.6
- Dizel
- 280*** Km (te garantuara) me liber servisi
-RKS 1 vitë I plotë

Vetura është në gjendje super të rregullt dhe është mirëmbajtur shumë mirë.
Posedon ABS, ESP, Centrallë, Klimë, Alarm, Pasqyret elektronike, goma të reja të dimrit,
Liber servisi,Leda etj
Hargjime minimale 4l-5l/100km

Çmimi: 7800€

Ndërrim nëse më konvenon

Për më shumë tel.

+383 44 69 07 69 (viber)
049 15 25 92

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit