Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 1618 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 19:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 251 000 KM

Shes veturen golf 4 tdi di- tkuqe 4montion 3004

Shitet golf 4 tdi di te kuqe 4montion pacific viti 2004 regjistrimi i 3 ne kosov me dy par fellen me guma te rejea vetura nuk ne gjendje te shkelqyer si brenda dhe jasht.

Shpërndaje:

Veturat e fundit