Vetura në shitje Volkswagen Golf II

Kjo veture ka pasur 1686 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 13:43

920 EUR

(Çmimi)


1,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1990

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1580 cm³ 200 000 KM

Gollf 2 1.6 I thjesht fabrikisht gjendje perfekte 046172559

Shes gollf 2 1.6 Dizell i thjesht Fabrikisht gjendje shum tmir me motorr shum tmir,gjendje tmir teknike dhe optike,Karoseri pa pik korizioni fabrikisht i ruajtur i papunuar.Serviset i jan kryer qdo her me rregull me ule me filtera me antifriz nuk hargjon ule,baterin e re Pod,Kosha,Trapa gjendje perfekt viti inprodhimit 90 sh,karrika gollf 3 shit muzik shum tmir,goma dimrit Sava treja.Vetura eshte ne emrin ton qe 5 vite perkthehet qdo moment Gjama thyer ska Denime ska Hipotek so.Vetura eshte familjare jo e tregtarve pres blers serioz per kontakt +38346172559

Shpërndaje:

Veturat e fundit