Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 830 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 18:15

11,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 217 000 KM

Audi A4

Audi A4 2.0 TDI
Viti prodhimit: 9/2013 (RKS)
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik DSG
Klim, Esp, Abs, Airbag
Opcion ne timon
Drita te mjegulles
Tempomat
Xhama elektronike
Radio me magazin
Aux, Sd Card, Bluetooth, Usb etj
Sensor te shiut
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
Vetura osht e gatshme per qfar do kontrolle

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit