Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 190 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2020 18:43

3,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes veturen Opel Vectra

shes veturen Opel Vectra 2.5 170 ps posedon goma te veres dhe te dimrit te reja vetura osht e ardhne prej gjermanie pronari i par ks krejt ngjendje trregullt per ma shum kontaktoni


Shpërndaje:

Veturat e fundit